dlaczego Gazelle??

Co możemy Ci zaoferować?

125 lat tradycji

Jeśli myślisz o Holandii, myślisz o rowerach
Nie ma drugiego takiego kraju na świecie gdzie rowery odgrywają tak ważną rolę w codziennym życiu.

Holendrzy uczynili swoją kulturę rowerową swoją największą pasją
swoją największą pasją,
a firmę Gazelle postrzegają jako najbardziej uznanego producenta rowerów w Holandii.
Już przez 125 lat marka Gazelle produkuje rowery, które charakteryzują się wysoką jakością, trwałością, komfortem i innowacyjnością stosowanych rozwiązań.

Za swoje produkty firma otrzymała wiele holenderskich i światowych nagród, jednak najbardziej cenne wyróżnienie to zadowolenie milionów klientów z luksusowych, zaawansowanych technologicznie rowerów.

Każdy model to dobrze przemyślany produkt, zaprojektowany tak aby spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów.W dniu dzisiejszym Gazelle to nadal największy producent rowerów w Holandii. Rowery tej marki są produkowane w ilości ponad 350 000 sztuk rocznie ale bez szkody dla wysokiej jakości wykonania i dbałości o detale.

Gazelle to Firma Królewska w Holandii. Ten tytuł to potwierdzenie wieloletniego zaangażowania setek osób w wielki sukces tej firmy.

Każdego dnia pracownicy Gazelle dbają aby sprostać najwyższym wymaganiom swoich klientów, również tych królewskich.


INTENSYWNIE TESTOWANA JAKOŚĆ

Firma Gazelle jako pierwsza w Holandii wprowadziła system kontroli jakości ISO. Każdy rower składany jest z komponentów najwyższej jakości.Troska o każdy detal, miłość tworzenia i profesjonalizm to myśli przewodnie przy produkcji najlepszych rowerów holenderskich.

Wszystkie rowery są intensywnie testowane w Centrum Technologicznym Gazelle w Holandii. Dlatego właśnie zapewniają swoim użytkownikom bezproblemowe, bezpieczne, komfortowe i pełne przyjemności użytkowanie.

INNOWACYJNOŚĆ

W Gazelle innowacyjność oznacza pracę 24 godziny na dobę nad nowymi rozwiązaniami. Nowe rozwiązania mają uczynić jazdę na rowerze jeszcze przyjemniejszą i bardziej komfortową. To dlatego wprowadzono regulowany w każdej płaszczyźnie mostek kierownicy (Gazelle Switch i Shuttle), regulowaną i stabilną nóżkę (Power Click), regulację siodła w każdej płaszczyźnie (Gazelle Seat Switch), elastomerowo-sprężynowy przedni amortyzator z regulacją twardości, bezpieczne automatyczne oświetlenie wyposażone w czujniki zmierzchu i ruchu.

Wszystkie wprowadzone przez Gazelle rozwiązania chronione są międzynarodowymi patentami.

NAJLEPSZE KOMPONENTY

Gazelle dba aby dostarczane przez podwykonawców części spełniały najwyższe normy jakości. Poddostawcy są bardzo ostrożnie dobierani i sprawdzani czy spełniają najwyższe standardy jakości.

Również sprawa ekologii jest dla firmy Gazelle bardzo ważnym aspektem przy produkcji. Podczas produkcji rowerów zachowane są wszystkie normy produkcji ekologicznej a np.: stosowane lakiery są produkowane na bazie wody.


GWARANCJA

 

Wszystkie rowery elektryczne objęte są gwarancją identyczną jak każdy inny rower marki Gazelle:RAMA


LAKIER


OSPRZĘT
i AKUMULATOR


ELEMENTY
CHROMOWANE
i NIKLOWANE Zobacz rowerykontakt
Wyłączny importer rowerów marki Gazelle na terenie Polski

ART&BIKES Sp. z o.o.
ul. Długa 8
87-100 Toruń
NIP 956 237 09 94

media społecznościowe
facebook
youtube
tweeter
instagram

sprzedaż
+48 56 4000 444


serwis
+48 56 4000 444


współpraca
+48 56 4000 444


biuro
+48 56 4000 444


marketing
+48 56 4000 444


płatności i księgowość
+48 56 4000 444

pl · en · ru · cz · sk · it · ro · hu · et · lv · sl · no · sv · es ·

© 2024 | gazelle.pl | polityka prywatności